Field Compare (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Apply
hi: लागू करें

en: empty
hi: खाली

en: About
hi: के बारे में

en: Form mode
hi: फॉर्म मोड

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
