Field Compare (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: About
hr: Opis
