Field Compare (1.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: empty
hu: üres

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: About
hu: Leírás

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Storage settings
hu: Tárolási beállítások
