Field Compare (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Field
id: Bidang

en: Default
id: Bawaan

en: Custom
id: Tersuai

en: Apply
id: Terapkan

en: empty
id: kosong

en: Field settings
id: Pengaturan data

en: About
id: Tentang

en: Form mode
id: Mode borang

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter

en: View mode
id: Modus tampilan
