Field Compare (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Field
ja: フィールド

en: Default
ja: デフォルト

en: Custom
ja: カスタム

en: Apply
ja: 適用

en: empty
ja: 空

en: Field settings
ja: フィールドの設定

en: About
ja: アバウト

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Formatter settings
ja: フォーマッター設定

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Storage settings
ja: ストレージ設定
