Field Compare (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
