Field Compare (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: About
lt: Apie

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai
