Field Compare (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: empty
pl: pusty

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: About
pl: O stronie

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Storage settings
pl: Ustawienia przechowywania
