Field Compare (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: About
sl: O modulu
