Field Compare (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Field
sv: Fält

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Apply
sv: Applicera

en: empty
sv: tom

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: About
sv: Om

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Storage settings
sv: Inställningar för lagring
