Field Compare (1.1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Field
ar: الحقل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: Apply
ar: تطبيق

en: empty
ar: فارغ

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: About
ar: حول

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Storage settings
ar: إعدادات التخزين
