Field Compare (1.1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Apply
is: Virkja

en: empty
is: tómt

en: Field settings
is: Svæðastillingar

en: About
is: Um
