Field Compare (1.1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: About
ku: دەربارە
