Field Compare (1.1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Apply
nn: Bruk
