Field Compare (1.1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Apply
sk: Použiť

en: empty
sk: prázdne

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: About
sk: Informácie o

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
