Field Compare (1.1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Field
uk: Поле

en: Default
uk: Базово

en: Custom
uk: Власний

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Apply
uk: Застосувати

en: empty
uk: порожньо

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: About
uk: Про модуль

en: Form mode
uk: Режим форми

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Storage settings
uk: Налаштування сховища
