Field Compare (1.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Apply
bg: Търси

en: Field settings
bg: Настройки на полето
