Field Compare (1.1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
