Field Compare (1.1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Apply
ca: Aplica

en: empty
ca: buit

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: About
ca: Detalls

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Storage settings
ca: Paràmetres de l'emmagatzemament
