Field Compare (1.1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Field
de: Feld

en: Default
de: Standard

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Widget settings
de: Steuerelementeinstellungen

en: Apply
de: Anwenden

en: empty
de: Leer

en: Field settings
de: Feldeinstellungen

en: About
de: Über

en: Form mode
de: Formulardarstellung

en: Formatter settings
de: Anzeigeformateinstellungen

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Storage settings
de: Speichereinstellungen

en: Visit the <a href=":project_link">Project page</a> on Drupal.org for more information.
de: Besuchen Sie die <a href=":project_link">Projektseite</a> auf Drupal.org für weitere Informationen.
