Field Compare (1.1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Apply
et: Rakenda

en: empty
et: tühi

en: Field settings
et: Välja seaded

en: About
et: Programmist

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Storage settings
et: Salvestamise sätted
