Field Compare (1.1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: empty
eu: hutsik

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz
