Field Compare (1.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Field
fa: فیلد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: Widget settings
fa: تنظیمات ابزارک

en: Apply
fa: تایید

en: empty
fa: خالی

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد

en: About
fa: درباره

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Storage settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی
