Field Compare (1.1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Apply
gl: Aplicar

en: empty
gl: baleiro

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: About
gl: Información

en: View mode
gl: Modo de vista
