Field Compare (1.1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: Apply
he: החל

en: empty
he: ריק

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: About
he: אודות

en: Form mode
he: מצב טופס

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Storage settings
he: הגדרות אחסון
