Field Compare (1.1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
