Field Compare (1.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: About
jv: Ngenani
