Field Compare (1.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល

en: About
km: អំពី
