Field Compare (1.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
