Field Compare (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: empty
lv: tukšs

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: View mode
lv: Skata režīms
