Field Compare (1.1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: Custom
nl: Aangepast

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: empty
nl: leeg

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: About
nl: Over

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Storage settings
nl: Opslaginstellingen
