Field Compare (1.1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Apply
oc: Aplicar

en: empty
oc: vide

en: Field settings
oc: Paramètres del camp

en: About
oc: A prepaus

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
