Field Compare (1.1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: empty
ps: تش

en: About
ps: په اړه
