Field Compare (1.1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Field
pt: Campo

en: Default
pt: Predefinido

en: Custom
pt: Personalizado

en: Apply
pt: Aplicar

en: empty
pt: vazio

en: Field settings
pt: Configurações do campo

en: About
pt: Sobre

en: Form mode
pt: Modo de formulário

en: View mode
pt: Modo de visualização
