Field Compare (1.1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Field
ro: Câmp

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Apply
ro: Aplică

en: empty
ro: gol

en: Field settings
ro: Opţiuni câmp

en: About
ro: Despre

en: Form mode
ro: Mod formular

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Storage settings
ro: Setări de stocare
