Field Compare (1.1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Field
ru: Поле

en: Default
ru: По умолчанию

en: Custom
ru: Собственная

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Apply
ru: Применить

en: empty
ru: пусто

en: Field settings
ru: Настройки поля

en: About
ru: Информация

en: Form mode
ru: Режим формы

en: Formatter settings
ru: Настройки форматера

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Storage settings
ru: Настройки хранилища
