Field Compare (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: empty
te: ఖాళీ

en: About
te: గురించి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
