Field Compare (1.1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: empty
th: ว่างเปล่า

en: Field settings
th: การตั้งค่าช่องรับข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: View mode
th: โหมดของวิว
