Field Compare (1.1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Field
tr: Alan

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Apply
tr: Uygula

en: empty
tr: boş

en: Field settings
tr: Alan ayarları

en: About
tr: Hakkında

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Storage settings
tr: Depolama ayarları
