Field Compare (1.1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Field
vi: Trường

en: Default
vi: Mặc định

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Apply
vi: Áp dụng

en: empty
vi: trống

en: Field settings
vi: Cài đặt trường dữ liệu

en: About
vi: Giới thiệu

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
