Field Completeness (1.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།
