Field Completeness (1.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Fields
de: Felder

en: Manage Fields
de: Felder verwalten
