Field Completeness (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Fields
hi: क्षेत्र
