Field Completeness (1.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai
