Field Completeness (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Fields
oc: Camps
