Field Completeness (1.0.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Fields
ru: Поля
