Field Completeness (1.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Fields
sv: Fält
