Field Completeness (1.0.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Fields
fa: فیلدها
