Field Completeness (1.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Fields
ro: Câmpuri
