Field Config Cardinality (4.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Limit
lv: Limits

en: field
lv: lauks

en: Limited
lv: Limitēts

en: Allowed number of values
lv: Atļautais vērtību skaits
